Zdravé šťávy

Zdravé šťávy

Jak dodat tělu vitamíny, podpořit zažívání a vychutnat si čistou přírodní chuť? Zkuste přírodní šťávy a sirupy. Ty jsou jako koncentrované zdraví. Najdete v nich účinné látky rostlin a plodů ale v koncentrovanější podobě. Díky tomu jsou jednodušší ke konzumaci a snadněji se tráví než celé ovoce. Tělu dodávají vitaminy a další důležité živiny. Podporují regeneraci organismu, posilují jeho obranyschopnost a zlepšují činnost trávicí soustavy.

Dnes můžete koupit mnoho zdravých šťáv. Tak si vyberte z těch tradičních, jako je rakytníková, Aloe vera nebo z bobulí, borůvek, ostružin nebo malin. A nebo raději sáhnete po vycházející hvězdě noni? Vyberte si tu nebo tu, určitě neprohloupíte. Přírodní šťávy příjemně chutnají, neobsahují konzervanty ani další chemické přísady. Pravidelná konzumace podpoří imunitu organismu a může pomoci i vyřešit dlouhodobé zdravotní potíže.

Výhody přírodních šťáv

  • dodávají tělu vitaminy
  • jsou to koncentrované přírodní látky
  • podporují imunitu
  • podporují trávení
  • jsou vhodné k detoxikační kúře
  • snadno se používají
  • chutnají skvěle
Zdravé šťávy

Aloe vera

Ale vera šťáva je skvělá především pro úpravu zažívání a posílení imunity. Aloe obsahuje mnoho vitaminů a minerálů, především vitamin C, díky tomu je skvělé jako pomocník proti nachlazení a virovým onemocněním. Zvyšuje obranyschopnost a dodává vitaminy, které posilují celkový stav organismu.

Aloe vera má také anti-age účinky, pomáhá bojovat proti stárnutí těla. Je silným antioxidantem a předchází předčasnému stárnutí a oslabení organismu. Pravidelná konzumace Aloe vera pomáhá bojovat proti virům a chorobám. Šťáva je vhodná pro regeneraci organismu při fyzické i psychické zátěži.

Šťáva z Aloe vera obsahuje mnoho vitaminů, minerálů, aminokyselin, glukosidy a třísloviny. Díky tomuto výživnému složení je Aloe vera velmi vhodné i pro poruchy trávicího traktu, zlepšuje zažívání, harmonizuje trávení. Pomáhá upravovat hladinu cholesterolu v krvi a také udržovat zdravý a silný kardiovaskulární systém.

Santaverde Aloe vera šťáva aloepur, beauty food 330 ml

Santaverde Aloe vera šťáva aloepur, beauty food 330 ml

Čistá šťáva z Aloe vera je skvělá pro detoxikaci organismu. Dodává tělu vitaminy, podporuje zažívání a zdravý trávicí systém, regeneruje, napomáhá k harmonizaci a obnově organismu.

ESI Aloe vera šťáva, borůvka 500 ml

ESI Aloe vera šťáva, borůvka 500 ml

Aloe vera šťáva je v kombinaci s borůvkovou šťávou velmi silným antioxidantem. Předchází předčasnému stárnutí organismu a brání proti volným radikálům. Navíc skvěle chutná.

Ekoplanet Šťáva rakytníková, bez cukru 250 ml

Ekoplanet Šťáva rakytníková, bez cukru 250 ml

Rakytníkovou šťávu můžete používat preventivně jako prostředek pro posílení imunity nebo jako lék bleskové pomoci při začínajícím nachlazení. Dodá tělu vitaminy a povzbudí jeho obranyschopnost.

Noni

Noni je superpotravinou, která získává v poslední době stále více pozornosti. Není se čemu divit, má velký obsah vitaminů a dalších pro tělo velmi cenných složek. Příznivě působí na obranyschopnost organismu, pomáhá proti zánětům a při bolestivých zraněních.

Šťáva z Noni pomáhá chránit tělo před stresem a podporuje regeneraci při psychické i fyzické zátěži. Posiluje organismus proti civilizačním chorobám. Harmonizuje nervový a hormonální systém. Posiluje imunitu a celkový stav těla. Šťáva je velmi vhodná při tělesné detoxikaci a příznivě ovlivňuje zažívání.

Noni obsahuje aminokyseliny, esenciální mastné kyseliny, selen, vlákninu a vitamin C. V plodech najdete i další cenné látky, jako je dacanthal, stigmasteryl a proxeronin. Ty podporují vnitřní regeneraci těla, působí na hojení drobných zraněních. Navíc šťáva dodává energii, zlepšuje náladu a je vhodná i při diabetes.

ESI Aloe vera šťáva, Noni 1 l

ESI Aloe vera šťáva, Noni 1 l

Zkombinujte sílu Aloe vera s noni šťávou. Tento mix má osvěžující chuť, kterou si zamilují i děti, a navíc kombinuje regenerační schopnosti Aloe vera a noni, je antioxidační a posiluje imunitu.

Salva Noni Bio noni džus 500 ml

Salva Noni Bio noni džus 500 ml

Noni džus posiluje před stresem, napomáhá přirozené obnově organismu při psychické a fyzické zátěži. Zlepšuje imunitu a podporuje zdravé trávení. Dodává vitamin C, vlákninu a další látky.

DXN Noni šťáva, Morinzhi 285 ml

DXN Noni šťáva, Morinzhi 285 ml

Šťáva z plodů noni je skvělou ochranu proti civilizačním chorobám a stresu. Stačí si jenom dopřát alespoň jednou denně osvěžující nápoj z noni šťávy, posílíte tak svou imunitu a podpoříte zažívání.

Březová šťáva

Březová šťáva je to nejlepší pro detoxikaci organismu. Napomáhá očištění a detoxikuje tělo přirozenou cestou, podporuje přirozené očisťovací procesy těla. Bříza totiž obsahuje látky a vitamíny, které přispívají k vyplavování nečistot a usazených škodlivin z těla.

Očistná kúra tak pomáhá udržovat organismus zdravý a silný, posiluje ho během stresových období a fyzického napětí. Detoxikace může mít pozitivní vliv i na tělesnou hmotnost a kvalitu pleti. Pokožka se normalizuje, zjemňuje a navíc získává zdravý vzhled a jednotnější tón.

Březové lístky, ze kterých se získává výluhem šťáva, jsou velmi bohaté na silice, třísloviny, vitamin C a flavonoidy. Svým složením působí močopudně, a podporují tak přirozené vylučování škodlivin z těla a jeho pročišťování. Dodávají energii a také vitaminy, které organismus dále posilují.

Weleda Březová šťáva 200 ml

Weleda Březová šťáva 200 ml

Březovou šťávu můžete používat zředěnou vodou nebo čajem. Její pravidelná konzumace pomůže vašemu zdraví. Březová šťáva má detoxikační účinky, dodává tělu vitaminy a další důležité látky.

Weleda Březový sirup 200 ml

Weleda Březový sirup 200 ml

Březový sirup má velmi podobné účinky jako březová šťáva. Napomáhá detoxikaci a odplavení škodlivin z těla. Je vhodný pro jarní očistnou kůru. Posiluje a podporuje rovnováhu těla.

Šípkový sirup Cholosas 250 g

Šípkový sirup Cholosas 250 g

Šípkový sirup je naprostý poklad, obsahuje totiž tolik vitaminu C, že se ho každá nemoc zalekne hned na počátku. Posiluje obranyschopnost organismu a působí proti virózám a nachlazení.