Zdraví

Rybí olej

Jíst ryby je zdravé. Obsahují nenasycené mastné kyseliny nutné pro správné fungování našeho těla, ryby jsou snadno stravitelné, zlepšují imunitu a například také posilují krevní oběh. Není náhodou, že národy, které často tradičně zařazují ryby do svého jídelníčku, mají vysoký průměrný věk dožití obyvatel. Ryby jsou prostě zdravé. Nejvhodnější jsou ryby, jako je tuňák, losos, makrela nebo sardinky, a to v co nejmenší tepelné úpravě.

Superpotraviny

Superpotraviny jsou potraviny, které jsou výjimečné z hlediska podílu výživných látek, vitaminů a minerálů ve svém složení. Tyto potraviny obsahují mnoho stopových prvků, jsou zdrojem vitaminů a především minerálů.

Zdravé šťávy

Jak dodat tělu vitamíny, podpořit zažívání a vychutnat si čistou přírodní chuť? Zkuste přírodní šťávy a sirupy. Ty jsou jako koncentrované zdraví. Najdete v nich účinné látky rostlin a plodů ale v koncentrovanější podobě. Díky tomu jsou jednodušší ke konzumaci a snadněji se tráví než celé ovoce. Tělu dodávají vitaminy a další důležité živiny. Podporují regeneraci organismu, posilují jeho obranyschopnost a zlepšují činnost trávicí soustavy.

zpět 12